8 Aralık 2012 Cumartesi

Aklima iki tane süper fikir geldi, birini su an hatirlayamiyorum.

Bilmiyorum daha önce yapilmis midir, ama araba yarisi oyunlarini gaz müziklerle senkronlamak üzerine bir oyun oldukca basarili olabilir. Örnegin,
Burada mesela müzigin gazladigi yerde bir nitro gömmek gerekiyor ya da bir yerden atlamak falan gerekiyor araba ila. Cok iyi fikir bence ehe. 

Bir de artik fotograf makinem de olduguna göre spor yaptigim her gün fotografimi cekmeye karar verdim. Böylece kaytarma ihtimalimi biraz daha azaltmayi umuyorum. Üst bölgem su sirada iyi durumda olsa da bir miktar sismanladigimi söylemeliyim ve bu durum beni cok üzüyor. Yazin sahip oldugum fitlik seviyesini, hastaligim sonucu bir ay spor yapmamam sebebiyle bir miktar kaybettim.
Yazin, mutlulukla paylasiyorum yine.
Tekrar forma girecegim tabi, fakat "Insert phrase from below video" sebebiyle her sey zor. 


Bir de bunu HD izleyince cok iyi oluyor ya, biz de böyle dans edebilsek keske. 

2 haftaya 2 haftaligina canim vatanima dönüyorum . Cükündürük ücgen dövmemi yaptiracagim ve para karsiligi seks yapacagim diye düsünüyorum. Onun disinda bir kere pavyona ya da Ankara havasi calan bir yere gitmek istiyorum. Bir kere de dubstep calan bir yere gidip malimtrak bir sekilde dans etmek istiyorum. Son olarak, her ne kadar ülkücü biyigindan ziyade Emre Belözoglu biyigina sahipsem de biyik birakmaya karar verdim ehehe. Tespih alacagim bir de Ankara'ya gidince. Bir tane vardi döküldü hep boncuklari.

Sanirim, biraz karanlik bir insanim (sanir miyim? Sanirdim yine.). Cünkü hicbir seyi begenmiyorum ve güzellikleri takdir etmiyorum yeterli bulmadigim takdirde -genelde yeterli bulmuyorum- insanlar da beni pek uygun bir arkadas olarak görmüyorlar bu sebepten. Ama yani mesela Bruno Mars dinleyen bir insani nasil ciddiye alirsin ki? Ya da mesela bu Oh Land programa gelmisti ya Okan Bayülgenin yazmistim sanirim. Kiz elf prensesi maasallah evlenilecek kiz, ama "I like looking at funny animals from internet." diyor, hangi ortak paydada bulusulabilir bu hanimla bu nokta itibari ile? 

Bir de BAKIN BU ÖNEMLI: Herkes hayatinin askini nasil buluyor? Mantikli mi insanlarin hayatlarinin askini bulmasi, makul mu, inandirici mi? Milyar tane insanin cogu mal degil mi? Bu insanlar epik asklar yasayabilir mi gercekten? (Kendi caplarinda degil, evrensel bir bakis acisindan.) Romeo ve Juliet mal  bebeler degiller mi? 
"bazen hayatınızı elinde tutan adamı görür görmez anlarsınız..o andan sonra o şansınız,aldıgınız en dogru karar,
arkanızda kocaman bi dağ olur..
o olmasa ne yapardım dediğim, 'hayatım' kelimesinin karşılıgı iyiki hersey için..
nice senelere."
Bunu lise arkadasimin duvarindan aldim. 


Hiç yorum yok: