14 Şubat 2013 Perşembe

Kefir diyordum. Kefirin türlü türlü yararlari var. Herkes icmeli. Kefir ictiginiz her gün ömrünüzün sonuna bir saat ekliyor cok sevgili okuyucular.

Heyecanla ilk beyaz sac telimi bekliyorum! Alnimin acilmasi ve kulaklarimda killar cikmaya baslamasi diger heyecanla bekledigim seyler!

Hicbir seyin kolay olmamasi ne kadar ilginc. Örnegin ögrenimim süresince gectigim evreler cesitli zorluk seviyelerine sahiptiler, ancak örnegin bir LCW'de günde 10 saatten haftada 6 gün calismak, karsilastirilamayacak ölcüde daha zor. Cevremde gelecek vadeden gencler görüyorum ve eminim ki onlar gelecek vaat etmelerinden mütevellit o zorluk seviyesini deneyimlemeyecekler. LCW calisanindan cok daha üstün olduklarini düsünecekler. Fakat LCW calisani daha zor bir is yapiyor. Evet, neden bu kadar bariz bir gercegi lüzumsuzca ifade ettim, uykusuzlguma veriniz lütfen. Ama bu durumu enteresan buluyorum. Sanirim.

Milletvekilleri zorunlu olarak haftada bir gün beraber kebapciya gitseler, farkli parti vekilleri birarada otursa. 

"Atletizm dünyasının en popüler figürlerinden, ampute atlet Oscar Pistorius, kız arkadaşını evine giren hırsız zannederek silahla vurdu." 

Bunun benzeri cok acayip seyler bizim basimiza gelene kadar öylecene takiliyoruz di mi? Tabi inanmiyoruz Pistorius'a. Burada basimiza gelen sey erkek arkadasimiz tarafindan öldürülmek, kiz arkadasimizi öldürmek degil. Yazimin sonuna neden güzel kiz resmi koymuyorum?


Hiç yorum yok: