27 Mart 2011 Pazar

Hocalar oha yane benim antenler nasıl açık ya eheh, en son 2 sene mi 3 sene mi önce ne maceraya takıl isimli programda görmüştüm bu hatunu. ow çok iyi demiştim, kasığına doğru giden dövmesi de çok hoştu ehe. ondan sonra dün değil evvelsi gün ntv'de şu antipatik ve çok iyi zevklere sahip olduğunu düşünen adamın sunduğu programda gördüm, yekta kopan sanırım evet. ben bu kızceğizi bir yerden görmüştüm dedim. Caz eserleri icra ediyormuş, caz falan açmaz beni de, kız baya iyi.

YA bu amına kodumun dizileri filmleri programlar falan ne kadar da bizim ahlakımızı falan şekillendirmek üzerine kurulmuş, belli durumlarda nasıl davranmamız gerektiğini nasıl hissetmemiz gerektiğini falan bize gösteriyorlar. Hiç hoş değil bu, siz de rahatsız olmuyor musunuz bu durumdan?

Ondan sonra bazen içim sevgiyle doluyor insanlığa karşı, nadir olmakla beraber. Her ne kadar insanların hatrı sayılır bir çoğunluğundan, nazik bir şekilde belirtmek gerekirse, hiç hoşlanmıyor olsam da, diğerleri tarafından sevilmek saygı duyulmak falan istiyorum. Bu da günümüz insanının şeysi işte. Bu arada da bazen insanlara haksız yere kötü mü davranıyorum diye düşünüyorum bazılarına, ama sonra diyorum ki bu yanlış soru. Bu diğer insanlara haksız yere iyi davranıyorum ben diyorum ben.

Masterchef bence gayet süper bir program, jüri falan da gayet iyi. Eleştiren herkese kafam girsin.

Ya neyse öyle işte, umarım iyileşip forma girerim yine. Ölücem hastalıktan amk. Bir süper lüzumsuz yazı daha yazdım, okuyan bunları da sktirsin gitsin burdan.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

am yok mu am