26 Kasım 2010 Cuma

Merhaba sevgili blog,

Bir yazı yazmak istedim. Birçok fikir gelip geçiyor aklımdan fakat aslında yazmaya değecek kadar net bir fikir kafamda oluşmuş değil. Neyse ki burası benim blogum ve istediğim zaman istediğim her şeyi yapabiliyorum.(sadece lafta)

RTÜK reklamı var bir tane çocuklarda medya okuryazarlığı üzerine, rtük soruyor bilinçsiz çocuklar yanıtlıyor. Şöyle bir şey:
- Televizyonda hangi programları izliyorsun?
- Canım neyi isterse izliyorum.
- Ne zaman televizyon izliyorsun?
- Gece izlemeyi daha çok seviyorum.
- İnterneti ne için kullanıyorsun?
- İnterneti daha çok oyun oynamak için kullanıyorum.

Ben ise interneti daha çok porno için kullanıyorum. Evet, bu kadar yazıyı bunu söylemek için yazdım.

- Alice in Chains vokali Layne Staley 34 yaşında öldü. Cesedini 20 gün sonra bulmuşlar, vücudu çürümeye başladığı için tanınması bir gün almış. Ne kadar üzücü kestiremiyorum. Ama Would çok iyi şarkı, bugün kafamda döndü durdu.

http://fizy.com/#s/1dl9ye
- Hayatımın kalan kısmına yön vereceğim bir dönemdeyim ve bu dönem beni biraz geriyor. Ayrıca eskiden buraya ne güzel rahat rahat yazıyordum, artık yazamıyorum sanırım.

- Gossip Girl rengarenk ve çok eğlenceli bence. Kerem'le hemfikir olduğumuz üzre de Serena insanüstü taş. Kerem bu noktada sana bir ayar verecektim eheh, hatırlat hususi olarak vereyim.
- İnsanlar beni üzüyor.
- Her gece dışarı çıkan insanlar ne yapıyor dışarıda, samimiyetle çok merak ediyorum. Bilmediğim bir şeyler kesinlikle olması lazım.
- Amına koyıyım akşam 9'da üniversiteli kızın barda ne işi var, skerler onu orada.Kimse kimseyi siksin istemiyoruz.
Paul Klee, İçindekilerle Bir Oda Perspektifi

- Of din beni rahatsız ediyor. Ellerim kuruyor ebu leheb gibi.
- Marka yaratma üzerine kitap alıp okuyacağım, sonra marka yaratacağım, akabinde zengin olup buraya hahah fakirler diye postlar yazacağım.
- Oray Eğin'i başarılı buluyorum, Cumhuriyet'in aradığı kan bence, bembeyaz Türk hem :), Bekir Coşkun'dan iyidir.
- Kemal Kılıçdaroğlu çok iyi bir insan bence, çok üstüne gidiyorlar adamcağızın, fıtık ameliyatı olmuş, geçmiş olsun.
- Florence + The Machine'i dinlerken hala heyecanlanıyorum.
- Başbakanımız Erdoğan bazen kendi Türkçesi çerçevesinde diyecez, yoğhum gibi kelimeler kullanıyor. Ertuğrul Sağlam da k harflerini g gibi okuyor. Bunları duyunca entelektüel seviyeleri düşük fakir insanlar gibi geliyorlar bana, halbuki beni kaç kere satın alırlar.
- Kitap yazacağım, Harry Potter'dan çok satacak. Sonra Ali Ağaoğlu gibi reklamlarda oynayacağım.Ali Ağaoğlu da iyi bence.
- Etnik kimliğine, dinine, vatanına, gelecek kuşakların mutluluğuna, ailesine, herhangi bir şeye kendinden daha fazla önem veren kişiler yanlış düşünüyor.

Hiç yorum yok: